DLA FIRM

DLA FIRM

Spotkanie biznesowe dla kontrahentów i pracowników, branżowa konferencja, elegancki bankiet? A może wspólny posiłek współpracowników? Każde firmowe spotkanie wymaga doboru smacznego cateringu, który zostanie dopasowane do charakteru i gustu Gości. Oferujemy najlepszy catering dla firm. Województwo Opolskie to nasz główny teren działania!

Oferujemy obsługę cateringową imprez biznesowych dla firm i instytucji: spotkania, lunche biznesowe, imprezy firmowe, konferencje, szkolenia.

W ramach usługi przygotowujemy i przywozimy do Państwa potrawy oraz udostępniamy nasze zastawy stołowe. Dbamy też o dekoracje a po imprezie również sprzątamy.

ZASADY SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ

  1. Zamówienie należy złożyć minimum 24h przed terminem realizacji - produkty z oferty cateringowej w przeciwieństwie do oferty zwykłej są przygotowywane na świeżo i dowożone do Was w formie szufladek, a nie zawekowanych produktów 
  2. Podczas składania zamówienia w uwagach należy podać adres i godzinę dostawy - również tutaj obowiązują inne zasady niż w tradycyjnym cateringu - na zamówienie nie trzeba będzie czekać do godziny 19-21, zamówienie dostarczymy na wskazaną przez Was godzinę
  3. Realizujemy tylko zamówienia powyżej 200 zł  
  4. Zamówienia dla firm realizujemy do 30 km, jednak jeśli Twoja firma mieści się dalej, zadzwoń 604274114

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Aktywne filtry