Magiczny Catering powstał dzięki połączeniu sił Restauracji Hotel Magiczny Zakątek Raszowa i Apetit Catering. Potrawy, które oferujemy są daniami specjalnie wyselekcjonowanymi przez naszego Szefa Kuchni, tworzone z produktów najwyższej jakości tak, aby  można je było odtworzyć w domowym zaciszu w prosty sposób! 

Dzięki takiemu rozwiązaniu skutecznie oszczędzacie czas, który musielibyście poświęcić na przygotowanie takich  potraw. Dzielimy się z Wami naszą magią w słoiku, którą wystarczy podgrzać, dodać czary mary w postaci ryżu, makaronu lub klusek i zaprosić domowników lub gości na pyszny posiłek! 

Gotowe sosy, zupy czy dania wegańskie i mięsne dostarczamy w słoikach z dołączoną instrukcją przygotowania. Słoiki są wcześniej pasteryzowane, aby mogły poczekać w lodówce na swoją kolej, dzięki czemu podczas jednego zamówienia możesz zaopatrzyć się na obiad na parę dni. 

Oferujemy nie tylko pojedyncze dania obiadowe, ale również zestawy niedzielne, imprezowe czy pakiety do przygotowania wykwintnej kolacji we dwoje. Z drugiej strony możesz samodzielnie skomponować obiad z półproduktów oferowanych na stronie internetowej naszego sklepu.

Pod Wasze drzwi możemy dostarczyć również wypieki z naszej restauracyjnej piekarni: świeżo wypieczone chleby różnego rodzaju, które w domu wystarczy jedynie włożyć do piekarnika na 15 minut, aby uzyskać idealną chrupkość pieczywa, czy gotowe ciasta i słodkości. 

W naszych lodówkach znajdziesz takie produkty jak smalec, majonez, konfitury, pasty śniadaniowe, czy burger szefa!

Zamówienia przyjmujemy przez naszą stronę internetową lub telefonicznie pod numerem telefonu 604 274 114